Najczęściej zadawane pytania

Czym jest UCBCares® - Informacja Medyczna?

UCBCares® to usługa zapewniająca dostęp do informacji przez Internet, telefoniczny lub e-mailowy kontakt z UCBCares® - Informacja Medyczna na temat leków UCB oraz Vedim, chorób, w których te leki są stosowane oraz przebiegu ich leczenia. Obejmuje to informacje dla ogółu społeczeństwa oraz szczegółowe informacje dla pacjentów przyjmujących produkt/y UCB.

Co oferuje UCBCares® - Informacja Medyczna?

Informacje medyczne na temat różnych chorób oraz wypracowanych przez UCB metod ich leczenia, a także leków udostępnionych przez UCB pacjentom. Obejmuje to informacje dla ogółu społeczeństwa i szczegółowe informacje dla pacjentów stosujących leki UCB.

W jaki sposób UCBCares® - Informacja Medyczna pomaga pacjentom oraz pracownikom ochrony zdrowia?

UCBCares® - Informacja Medyczna oferuje zarówno pacjentom, jak i pracownikom ochrony zdrowia następujące usługi poprzez:

• Portale internetowe, gdzie można znaleźć informacje na temat wybranych chorób oraz sposobów ich leczenia,

• Spersonalizowaną obsługę zespołu profesjonalistów, którzy służą pomocą przez telefon i/lub e-mail.

Jak można skontaktować się z UCBCares® - Informacja Medyczna?

Bezpłatny numer telefonu

00 800 121 68 25

Płatny numer telefonu

+48 22 596 97 97

Email

UCBCares.PL@ucb.com

Stronę www (formularz kontaktowy)

https://ucb.pl/UCBCares-InformacjaMedyczna

W jakich godzinach można skontaktować się z UCBCares® - Informacja Medyczna?

Zespół UCBCares® – Informacja Medyczna jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 -17:00, z wyjątkiem dni świątecznych.

W pozostałych godzinach i dniach, w przypadku kontaktu telefonicznego, można zostawić wiadomość z numerem telefonu. Skontaktujemy się z Państwem następnego roboczego dnia.

Czy za pośrednictwem UCBCares® - Informacja Medyczna można zgłosić działanie niepożądane (skutki uboczne) lub wadę jakościową dotyczącą leku UCB?

W celu zgłoszenia działania niepożądanego lub wady jakościowej produktu UCB, należy skorzystać z danych kontaktowych wskazanych powyżej.

Działania niepożądane mogą być również zgłaszane bezpośrednio do Departamentu Monitorowania Niepożądanych Działań Produktów Leczniczych Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych:

• Korespondencyjnie na adres:

Al. Jerozolimskie 181C

02-222 Warszawa

• Telefonicznie na numer: + 48 22 49 21 301

• Faxem na numer: + 48 22 49 21 309

• Za pośrednictwem Internetu: https://smz.ezdrowie.gov.pl